PROGRESS Sp. z o. o.
41-706 Ruda Śląska
ul. 1-go Maja 49/6
NIP 641-235-58-10
KRS 0000208370
Sąd Rejonowy w Gliwicach X Wydział Gospodarczy KRS
kapitał zakładowy 50.000 zł
Telefon: (32) 24-34-027
Fax: (32) 24-34-027

O firmie

PROGRESS Sp. z o.o. z siedzibą w Rudzie Śląskiej przy ul. 1 Maja 49/6 jako firma zajmująca się doradztwem prawnym oraz windykacją należności istnieje na polskim rynku od 2005 roku.
W ciągu kilkuletniej działalności osiągnęliśmy stabilną pozycję oraz uznanie firm, instytucji państwowych jak i klientów indywidualnych.
Na najwyższą jakość i nowoczesność oferowanych rozwiązań wpływa stałe doskonalenie wiedzy i umiejętności (szkolenia, doświadczenie zdobywane przy realizacji projektów).
Specjalizujemy się w odzyskiwaniu należności pochodzących z obrotu gospodarczego i świadczeniu usług kompleksowego zarządzania należnościami w oparciu o różnorodne i sprawdzone techniki.
Każde zadanie wykonujemy do uzyskania ostatecznego wyniku: odzyskania powierzonej wierzytelności lub stwierdzenia braku możliwości jej skutecznej egzekucji (w formie stosownego postanowienia komornika sądowego).
W ramach świadczonych usług proponujemy również naszym Klientom wspieranie organizacji wewnętrznych struktur windykacyjnych.
Prowadzimy bieżącą obsługę spółek handlowych, doradzamy w zakresie kontraktów zawieranych w obrocie gospodarczym, w tym również dotyczących złożonych lub innowacyjnych rodzajów transakcji i działalności gospodarczej; uczestniczymy w negocjacjach pomiędzy kontrahentami polskimi i zagranicznymi.